SepetiniDoldur.com.tr Güvenli Alışveriş Siteniz

İade Şartları

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünlerkesinlikle iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve iade nedeninizi belirten bir dilekçeyi göndermelisiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

İptal Şartları ve Kuralları

Siparişinizi kredi kartıyla ödediyseniz veya havale ile ödemede havale işlemini yaptıktan sonra siparişinizi iptal etmeye karar verdiyseniz aynı gün  info@sepetinidoldur.com.tr  adresine adınız soyadınız ve sipariş numaranız ile birlikte siparişinizi iptal etmek istediğinize dair bir mail atmanız  0 212 550 88 84 Nolu Telefonu arayarak ( Saat 19:30'dan sonra ) bilgi verilmesi yeterlidir.

Bankaların iade kuralları bankalara göre değişiklik gösterebilir.

İptal edilen ödemeler aynı  gün içerisinde muhasebe departmanına iletilir ve gerekli işlemleri muhasebe tarafından gerçekleştirilir.

Kullanmış olduğunuz banka veya kart tipine göre banka 1 iş günü ile 10 iş günü arasında değişiklik gösteren zamanlarda iptal işlemini yapmaktadır.

iade ve İptal edilen ödemelerin geri geçim sürelerine müdahale etme şansımız bulunmamaktadır.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal işlemi mümkün değildir. Kargoya verilmiş olan siparişlerinizde iade fafurası düzenleyerek geri gönderilmesi gerekmektedir.Bu durumda Ürün iade şartları geçerli olup Kargo ücretleri tarafınızdan odenecektir.

    IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.